آب مقطر 20 لیتری
آب مقطر 20 لیتری
آوریل 10, 2018

حمل آب

حمل آب

حمل آب

معتبر ترین شرکت حمل آب مقطر چه کسی است؟

حمل آب: آب هایی که در اطراف ما وجود دارد همگی دارای مقداری ناخالصی هستند. این آب ها با توجه به این که برای مصارف گوناگونی چون آشامیدن، پخت و پز و… به کار می روند در برخی از صنایع علی الخصوص پزشکی کاربرد ندارند. چرا که ناخالصی و مواد آلی موجود در این آب ها باعث رسوب در دستگاه ها و تجهیزات شده و منجر به خرابی آن ها یا باعث اختلال در آزمایش های شیمیایی می شود. به همین منظور باید از آبی که فاقد این مواد آلی بوده و خالص است استفاده کرد.

آب خالص یا همان آب مقطر آبی است که در طی فرآیند تبخیر تمامی مواد آلی و ناخالصی های موجود در آن حذف شده اند. آب مقطر انواع مختلفی دارد که از جمله ی آن ها می توان به آب دیونیزه و آب دمین اشاره کرد که هر کدام دارای خواص و کاربردهای متفاوتی می باشند که در صنایع مختلف استفاده می شوند. امام مهم ترین امری که پس از خرید آب مقطر مد نظر حمل آب مقطر است. حمل آب از اهمیت بسیاری برخوردار است چرا که می تواند نیاز افراد را به طور گسترده فراهم کند.

 

اطلاع از محصولات و قیمت خرید آب مقطر
اطلاع از محصولات و قیمت خرید آب مقطر

شرکت های بسیاری هستند که علاوه بر فروش آب مقطر حمل و ارسال آب مقطر را نیز جز خدمات پس از فروش خود قرار داده اند. شرکت مروارید پارس اولین تولیدکننده انواع آب مقطر برای صنایع مختلف می باشد. این شرکت به جهت هم یاری با مشتریان خود و همچنین جلب رضایت آنان امکان ارسال آب مقطر را فراهم آورده است تا در این صورت بتواند نیاز بازار و متقاضیان خود را به راحتی فراهم نماید.

به طور معمول ممکن است سئوالاتی برایتان پیش بیاید که در ادامه به بررسی آن ها می پردازیم. مانند:

  • هزینه حمل آب چقدر می شود؟
  • حمل به وسیله چه ماشین هایی انجام می شود؟
  • آیا حمل آب با تانکر نیز امکان پذیر است؟
  • و…

حمل و انتقال آب مقطر چگونه انجام می شود؟

شرکت مروارید پارس به منظور بهره بری مشتریان خود از با کیفیت ترین آب مقطر با توجه به مقدار مورد نیاز بسته بندی های متنوعی را طراحی کرده است که از بهترین موارد اولیه مرغوب تهیه شده است. به همین منظور جهت باربری آب ماشین های مختلفی را در شرکت خود دارا می باشد.

در صورتی که به آب مقطر در بسته بندی های 4،8،10 و 20 لیتری نیاز داشته باشید بنا به تعداد سفارشات شما حمل بار توسط ماشین های نیسان و کامیون انجام می شود.

اما در صورتی که به حجم بیشتر از این مقدار نیاز بوده و خود دارای مخازن مخصوص آب مقطر با حجم بالای 20 لیتری می باشید حمل و انتقال آب توسط کامیون مخصوصی که دارای تانکر مخصوص آب مقطر است انجام می شود.

لازم به ذکر است که بدانید در هر دو صورت کیفیت آب مقطر تغییری نمی کند چرا که بسه بندی های آب مقطر شرکت مروارید پارس به گونه ای طراحی شده اند که در طی مسیر هیچ گونه عاملی نمی تواند باعث کاهش کیفیت آن شود. همچنین تانکر مخصوص حمل نیز از علاوه بر ساخت توسط با کیفیت ترین مواد اولیه مرغوب که مانع از کاهش کیفیت آب می شود به طور روزانه قبل از هز بارگیری گند زدایی و تمیز می شود.

حمل و انتقال آب مقطر

حمل و انتقال آب مقطر

قیمت حمل آب چقدر است؟

همنطور که گفته شد ارسال آب توسط ماشین های مختلفی انجام می شود. اما مهم ترین امری که در قیمت نرخ حمل آب تاثیر گذار است تعداد و مقدار مورد نیاز است. درصورتی که به تعداد کمتر و در نهایت به بسته بندی های 20 لیتری نیاز داشته باشید قیمت حمل آب به نسبت کمتر و بر اساس نوع آب و تعداد مورد نیاز محاسبه می شود.

اما در صورتی که حمل آب با تانکر انجام شود قیمت متفاوت و به نسبت بالایی را دارا می باشد. چرا که حمل آب با تانکر در واقع فروش آب مقطر به صورت عمده است و این امر قیمت حمل آب را افزایش می دهد.

با این حال در هر صورتی که شما نیاز داشته باشید آب مقطر خود را تحویل بگیرید شرکت مروارید پارس قیمت منصفانه و معقولی را برای شما در نظر می گیرد. این شرکت هچنین علاوه بر دارا بون قیمت مناسب و مقرون به صرفه تخفیفات ویژه ای را نیز برای مشتریان خود در نظر گرفته است که به جهت آگاهی بیشتر می توانید با شماره های موجود در سایت تماس گرفته و با مشاوران مربوطه در ارتباط باشید.

ارسال آب به سراسر کشور توسط مروارید پارس

شرکت مروارید پارس اولین تولید کننده انواع آب های مقطر شامل آب دمین، آب مقطر معمولی، آب دیونیزه و… می باشد. این شرکت علاوه بر تامین آب مقطر صنایع عهده دار حمل و باربری آب به سراسر کشور می باشد که روزانه در حدود 1 میلیون لیتر آب را ارسال می کند.

به همین خاطر به جرئت می توان گفت مروارید پارس بزرگ ترین و قابل اعتماد ترین شرکت حمل استاندار آب در کشور می باشد. ارسال آب مقطر توسط شرکت مروارید پارس به صورت تانکری یا در بسته بندی های متنوع توسط ماشین های باربری مخصوص انجام می شود.

با ثبت سفارش در این شرکت تنها پس از گذشت 24 از ثبت درخواستتان یا نهایتا با توجه به نوع درخواست شما 2 روز پس از کاری آب مقطر به محل مورد نظر شما تحویل داده می شود.

همانطور که گفته شد حمل و انتقال آب با تانکر نیز به منظور آب رسانی به مقدار زیاد به افرادی که نیاز فراوانی به آب مقطر دارند توسط این شرکت با بهترین خدمات و قیمتی مناسب انجام می شود. تامین آب مقطر صنایع مختلف چون پزشکی و داروسازی به وسیله ی تانکر های حمل آب همراه با کادری مجرب در تخصص شرکت مروارید پارس است.

طبق مصوبه ای که از سوی سازمان وزارت بهداشت جهانی در خصوص حمل و نقل آب مقطر صادر شده است به جهت جلوگیری از انتقال بیماری های مختلف و همچنین حفظ کیفیت اولیه آب مقطر انتقال آب با تانکر های باید بر طبق قوانین بهداشتی انجام شود. به همین منظور تمامی تانکر های مخصوصی که برای انتقال آب در این شرکت به کار گرفته می شوند قبل از بارگیری توسط افراد متخصص با استفاده از تجهیزات مناسب گند زدایی و تمیز می شوند. در این صورت آب مقطر نه تنها کیفیت خود را از دست نمی دهد بلکه هیچ گونه آلودگی رانیز در خود نمی بییند.

معتبر ترین شرکت حمل آب مقطر چه کسی است؟

شرکت مروارید پارس بیش از یک دهه است که در زمنیه حمل آب و ارسال آب به سراسر کشور فعالیت داشته و با حفظ کیفیت آب توانسته است رضایت و اعتماد مشتریان را به خود جلب نماید.

حمل آب چگونه انجام می شود؟

حمل آب در شرکت مروارید پارس توسط ماشین آلات آبرسانی که شامل تانکر های مخصوص حمل آب می باشند که دارای ظرفیت بسیار بالایی است و برای حمل آب در بسته بندی های بطری و گالن از کامیون ها آبرسانی و نیسان استفاده می شود.

قیمت حمل آب چقدر است؟

قیمت حمل آب به نوع حمل و همچنین محل تخلیه آب بستگی دارد در صورتی که حمل آب توسط تانکر های حمل آب صورت پذیرد قیمتی بالاتر از حمل آب با کامیون یا نیسان دارد. برای کسب اطلاعات دقیق تر از قیمت حمل آب می توانید با شماره گیری تلفن های تماس با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس با شرکت