آب مقطر برای کارخانجات
آب مقطر برای کارخانجات
سپتامبر 26, 2020
تفاوت آب مقطر با آب معمولی
تفاوت آب مقطر با آب معمولی
می 31, 2021

آب مقطر 2 لیتری

آب مقطر 2 لیتری

آب مقطر 2 لیتری

فروش آب مقطر 2 لیتری

آب مقطر 2 لیتری یکی از پر فروش ترین بسته بندی های آب مقطر بوده و شرکت پارس ترانسپورت آب مقطر دو لیتری و دیگر سایز ها را در سطح کشور توزیع می کند. این شرکت آب مقطر با ابعاد و اندازه مختلف (1 لیتری تا 20 لیتری ) تهیه  و در بازار با قیمت مناسب عرضه می کند. همچنین انواع سفارشات حمل آب را  در سراسر کشورمی پذیرد. 

آب مقطر دو لیتری با آب معمولی فرق می کند. آب مقطر 2 لیتری به دلیل اینکه تقطیر شده، ناخالصی آن به حداقل رسیده و آب معمولی دارای ناخالصی بالای می باشد و در صنعت پزشکی و داروسازی به دلیل درصد کم ناخالصی که دارد، از آن استفاده می کنند.

اطلاع از محصولات و قیمت خرید آب مقطر
اطلاع از محصولات و قیمت خرید آب مقطر

 آب مقطر دو لیتری هیچ فرقی با دیگر آب مقطر ها ندارد فقط ظرف آن فرق میکند. آب را درون ظرفی ریخته در حال جوشاندن قرار می دهیم. سپس دون آن روی آب ظرفی دیگری برای گرفتن بخار آن میگذاریم در پوش ظرف اولی  را روی ظرف قرار داده آبی به دست آمده از بخار آن آب، آب مقطر می باشد. این عمل باید با دقت بالای انجام شود. به طور کلی برای تقطیر کردن آب فشار هوا را کم می کنیم و دمای جوش را بالا می بریم. با این کار رسوبات زیادی در ته ظرف به جایی می گذارد.

قیمت آب مقطر 2 لیتری چقدر است؟

برخی از کارخانجات، صنایع و تولیدی ها نیازمند آب مقطر در بسته بندی های کوچک 2 لیتری می باشند. شرکت پارس ترانسپورت برای تهیه و توزیع آب مقطر دو لیتری در سایز های مختلف تخفیفات ویژه ای در نظر گرفته است. این شرکت بزرگترین شبکه حمل و ارسال آب به سراسر کشور را دارد و با هزینه ای پایین این خدمات را ارائه می کنند.

برای ثبت سفارش و دریافت مشاوره رایگان کافیست از طریق راه های اراتباطی درج شده اقدام فرمائید.

راه های ارتباطی:

سامانه پیام کوتاه: 3000584258842

 09122522589

02537753238

pars.transport@yahoo.com

قیمت آب مقطر 2 لیتری چقدر است؟

به دلیل نوسانات قیمت در بازار برای اطلاع از قیمت با کارشناسان پارس ترانسپورت تماس حاصل فرمایید.

حمل و ارسال آب مقطر 2 لیتری به چه صورت است؟

شرکت مروارید پارس به دلیل تامین نیاز اساسی تمامی صنایع و پزشکان به آب مقطر 2 لیتری امکان ارسال آب به سراسر کشور را در سیستم آبرسانی خود قرار داده. شما در هر کجای کشور که باشید در اسرع زمان سفارش خود را تحویل می گیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس با شرکت