آب مقطر سه بار تقطیر
آب مقطر سه بار تقطیر
آوریل 5, 2019
آب مقطر 5 لیتری
آب مقطر 5 لیتری
آوریل 14, 2019

آب مقطر 1 لیتری

آب مقطر 1 لیتری

آب مقطر 1 لیتری

فروش آب مقطر 1 لیتری در کدام شرکت انجام می شود؟

آب مقطر 1 لیتری: آب مقطر آبی می باشد که بر اثر فرآیند تقطیر ناخالصی های موجود در آن از بین رفته و خالص می گردد. پس از خالص سازی آب آن را در بسته بندی های متنوع در ابعاد مختلفی چون 1 لیتری، 4لیتری، 8 لیتری، 20 لیتری و… عرضه می کنند. آب مقطر کاربرد های فراوانی را در صنایع، پزشکی و حتی روزمرگی افراد دارد به همین خاطر فروش بسیاری را در طول روز به همراه دارد.

اما در بین بسته بندی هایی که آب مقطر دارد پر فروش ترین آن ها آب مقطر 1 لیتری می باشد. چرا که برخی از صنایع علی الخصوص پزشکی برای حلال برخی از دارو های تزریقی یا انجام فرآنید های شیمیایی به مقدار کمتری از آب مقطر نیاز دارند. به همین خاطر به سراغ آب 1 لیتری می روند.

آب مقطر 1 لیتری عمدتاً در بسته بندی 12 تایی به بازار عرضه می گردند اما اگر نیاز بازار ایجاب کند، در بسته بندی های 18 تایی هم عرضه میشود. این نوع بسته بندی آب مقطر عمدتاً برای استفاده در بیمارستان ها، آزمایشگاه ها، داروخانه ها و برای نوشیدن افرادی که نوشیدن آب مقطر را جایگزین آب شهری کرده اند کاربرد فراوان دارد.

اطلاع از محصولات و قیمت خرید آب مقطر
اطلاع از محصولات و قیمت خرید آب مقطر

مراکز متعددی هستند که آب مقطر یک لیتری را با کیفیت و درجه خلوص مختلف به فروش می رسانند اما در این بین شرکت مروارید پارس از شرکت های فروش و حمل آب مقطر در کشور می باشد که تمامی محصولات خود را توسط کارشناسان متخصص همراه با مدرن ترین دستگاه های تقطیر تولید می کند.این شرکت آب 1 لیتری را توسط ماشین آلات باربری خود که شامل نیسان یا کامیون می باشد به سراسر کشور ارسال می کند.

شرکت مروارید پارس سالیان طولانی که در امر آبرسانی و فروش آب مقطر 1 لیتری فعالیت داشته و با ارسال سریع در عین حفظ کیفیت اولیه نیاز اساسی صنایع مختلف را در اسرع زمان تامین می کند. شرکت مروارید پارس جهت سفارش عمده و همچنین سفارش صادراتی انواع آب مقطر معمولی و استریل آماده همکاری با صادر کنندگان و تجار می باشد.

انواع آب مقطر یک لیتری کدام اند؟

  • آب مقطر دیونیزه

برای بدست آوردن این نوع آب فرآیند یون زدایی انجام میشود و یون های اضافی از بین میرود و فقط یون های  H+ و OH- باقی میماند. آب مقطر دیونیزه یک لیتری بیشتر برای مصارف آزمایشگاهی، تعویض روغن ها و باطری سازی ها استفاده می شود. سفارش عمده این محصول در حجم 12 تایی و 6 تایی تولید و عرضه می شود.

  • آب مقطر دیونیزه استریل

آب مقطر دیونیزه 1 لیتری استریل برای مصارف بیمارستانی، اتاق عمل، کلینیکها و همچنین برای مصرف خوراکی کاربرد دارد. آب دیونیزه استریل برای استفاده در قهوه ساز نیز مناسب است.

نوشیدن این آب برای افرادی که قادر به استفاده از آب شرب نیستند مورد استفاده قرار میگیرد. نکته قابل توجه این است که نوشیدن آب مقطر دیونیزه که استریل نشده است اصلاً مناسب نوشیدن نمی باشند.

انواع آب مقطر یک لیتری
انواع آب مقطر یک لیتری
با توجه به میزان سفارش و همچنین بسته بندی آبی که سفارش داده اید قیمت آن متفاوت است. اما به صورت کلی شما قیمت پایین تر و کیفیت بالا تری از شرکت ما انتظار داشته باشید و از تخفیفات ویژه شرکت مروارید پارس دستجرد قافل نشوید.

قیمت آب مقطر 1 لیتری در تمامی شرکت ها متفاوت است اما مهم ترین امری که در قیمت گذاری آب مقطر یک لیتری تاثیر به سزایی دارد نوع تقطیر آن می باشد. به عنوان مثال در صورتی که آب مقطر 1 لیتری را دو یا سه باره تقطیر کنند به دلیل خلوصیت بسیار بالایی که دارد دارای قیمت بالاتری می باشد.

با این حال شرکت مروارید پارس که اولین تولید کننده آب مقطر 1 لیتری و ارسال آن به سراسر کشور می باشد قیمت آب مقطر 1 لیتری را به نسبت شرکت های دیگر مناسب و مقرون به صرفه تر در عین دارا بودن کیفیت و استاندارد بالا ارائه می دهد.

برای خرید آب مقطر 1 لیتری و دریافت قیمت دقیق آن می توانید با شماره های موجود در سایت تماس گرفته و با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

راه های ارتباطی:

سامانه پیام کوتاه: 3000584258842

09122522589

02537753238

pars.transport@yahoo.com

قیمت آب مقطر 1 لیتری چقدر است؟

قیمت آب مقطر 1 لیتری بر اساس تعداد سفارش محاسبه می شود که شرکت مروارید پارس مقرون به صرفه ترین قیمت را به تمامی مشتریان خود ارائه می دهد.

آب مقطر 1 لیتری برای چه صنایعی توزیع می شود؟

تمامی صنایع پتروشیمی، پالایشگاهی ، پزکش و… که نیاز به آب مقطر دارند می توانند با مراجعه به شرکت مروارید پارس از با کیفیت و خالص ترین آب مقطر بهره مند شوند.

حمل آب مقطر 1 لیتری به چه صورت است؟

حمل آب 1 لیتری توسط شرکت مروارید پارس انجام می شود. با توجه به تعداد سفارش شما حمل آب توسط کامیون یا دیگر ماشین آلات مخصوص این شرکت به صورت ایمن با حفظ کیفیت اولیه آب و ارسال به سراسر کشور انجام می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس با شرکت