تفاوت آب مقطر با آب دیونیزه
تفاوت آب مقطر با آب دیونیزه
ژانویه 19, 2019
آب مقطر سه بار تقطیر
آب مقطر سه بار تقطیر
آوریل 5, 2019

آب مقطر چهار بار تقطیر

آب مقطر چهار بار تقطیر

آب مقطر چهار بار تقطیر

مرکز فروش آب مقطر چهار بار تقطیر کجاست؟

آب مقطر چهار بار تقطیر: یک منبع آب به وسیله عمل تقطیر که با استفاده از روش های مدرن چون روش اسمز معکوس یا روش های سنتی مانند تقطیر به وسیله جوشاندن آب صورت می گیرد و در آخر باعث خارج شدن و حذف تمامی یون ها و مواد آلی موجود در آب می شود به آب مقطر تبدیل می شود.

اما برخی از صنایع و فرآیند هایی که با استفاده از آب مقطر جریان دارند به آبی بسیار خالص تر نیاز دارند در همین رابطه آب مقطر تولید شده را مجددا 2 یا حتی 4 باره تقطیر می کنند و بدین صورت ریسک وجود یون ها در آب به صفر رسیده و آبی بسیار خالص به دست می آیند.

آب مقطر چهار بار تقطیر همانطور که گفته شد نوعی آب مقطر با خلوص بالایی است که به روش اسمز معکوس و همچنین سیستم میکروب زدایی تولید می شود، به همین خاطر بسیار زلال و میزان شفافیت آن یه نسبت سایر آب های خالص دیگر بالا است. این آب در بسته بندی های متنوع به شکل بطری های لیتری یا گالنی به مشتریان ارائه می شود.

اطلاع از محصولات و قیمت خرید آب مقطر
اطلاع از محصولات و قیمت خرید آب مقطر

به آب مقطر چهار بار تقطیر در اصطلاح آب دیونیزه نیز گفته می شود. شرکت مروارید پارس از اولین تولید کنندگان آب مقطر می باشد که در اقدامی تازه شروع به تولید آب های مقطر چند بار تقطیر کرده است تا بدین صورت با تولید خالص ترین آب بتواند کمک شایانی را در فرآیند صنایع و پزشکی کرده باشد. به جرأت می توان گفت آب مقطر چهار بار تقطیر تولید شده توسط شرکت مروارید پارس نمونه ای عالی از آب دیونیزه می باشد که هیچ گونه ناخالصی را در ترکیبات خود ندارد.

قیمت آب مقطر چهار بار تقطیر چقدر است؟

آب مقطر 4 بار تقطیر خالص ترین آب مقطر موجود می باشد که به هنگام خرید آب مقطر چهار بار تقطیر باید به درصد خالصیت و کیفیت آن توجه بسیاری کنید. شرکت های بسیاری هستند که قیمت آب مقطر چهار بار تقطیر را بسیار بالا ارائه می دهند اما از خلوصیت استاندارد برخوردار نبوده و به هنگام ارسال و حمل آن کیفیت اولیه خود را از دست داده است. به همین خاطر توصیه می شود تنها به قیمت آب مقطر چهار بار تقطیر توجه نکنید و بدانید قیمت بالا نشان از کیفیت بالا نمی باشد.

شرکت مروارید پارس سالیان طولانی است که در زمینه تولید و حمل آب مقطر فعالیت داشته و با ارسال به سراسر کشور به برندی معتبر و قابل اعتماد تبدیل گشته است. این شرکت قیمت آب مقطر چهار بار تقطیر را بر اساس نوع آب مقطر و میزان سفارش محاسبه می کند و نازلترین قیمت را به مشتریان خود در عین دارا بودن کییت بالا و درصد خلوص استاندارد ارائه می دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر از قیمت آب مقطر 4 بار تقطیر و ثبت سفارش خود می توانید با شماره های موجود در سایت تماس گرفته و با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید.

کاربرد آب مقطر چهار بار تقطیر چیست؟

آب مقطر 4 بار تقطیر به دلیل خاصیت بالایی که دارد در صنایع مختلف و همچنین در پزشکی کاربردهای فراوانی را دارد مانند:

 • شستشو ظروف آزمایشگاهی
 • استریل کردن ابزار آلات
 • به عنوان حلال در محلول ها
 • استفاده در پالایشگاه ها
 • استفاده در نیروگاه ها
 • استفاده در پتروشیمی
 • ساخت باطری
 • مصارف پزشکی
 • خودرو سازی
 • دارو سازی
 • آب رادیاتور
 • تولید لوازم آرایشی و بهداشتی
 • و….

کاربرد آب مقطر چهار بار تقطیر

کاربرد آب مقطر چهار بار تقطیر

حمل آب مقطر چهار بار تقطیر به چه صورت انجام می شود؟

آب مقطر 4 بار تقطیر تولید شده در شرکت های مختلف به روش های گوناگونی حمل می شود. در صورتی که تمایل به خرید آب مقطر چهار بار تقطیر دارید دقت داشته باشید شرکتی که انتخاب کنید که علاوه بر تولید با کیفیت آب مقطر حمل و بسته بندی مناسبی را نیز داشته باشد. توجه داشته باشید یک شرکت به جهت فروش و حمل آب مقطر چهار بار تقطیر باید از تانکر های مناسب به همراه سایر ملزومات جت تخلیه و پاکسازی تانکر در اخیتار داشته باشد.

از شرکت هایی که با اطمینان تمام می توان از کیفیت محصولات و نوع حمل آب مقطر 4 بار تقطیر آسوده خاطر گشت شرکت مروارید پارس می باشد. این شرکت به جهت تضمین کیفیت محصولات خود نمونه ای رایگان به سراسر کشور ارسال می کند. سیستم آبرسانی و حمل آب مقطر چهار بار تقطیر مروارید پارس به صورت بسته بندی های 4 و 5 لیتری یا گالنی می باشد. بسته بندی ها و حتی گالن های مورد استفاده از لحاظ بهداشتی تمیز و نو می باشد تا در هنگام حمل آب در صورت قرار گیری در معرض نور مستقیم آفتاب یا گرما کیفیت اولیه خود را از دست ندهد.

همچنین این شرکت حمل آب مقطر 4 بار تقطیر به صورت تانکری را نیز در سیستم آبرسانی خود قرار داده است.تانکر های حمل استاندارد آب مقطر 4 بار تقطیر این شرکت در دو نوع ظرفیت 2000 و 200000 لیتری می باشند که به جهت حجم بیشتر آب مقطر در نظر گرفته شده است. در کنار این ماشین آلات پمپ تخلیه آب مقطر نیز وجود دارد که به راحتی در محل مورد نظر شما تخلیه می شود.

لازم به ذکر است که بدانید تانکر های حمل آب قبل از بارگیری توسط مواد ضد عفونی کاملا گند زدایی می شوند تا آلودگی وارد آب مقطر نشده و کیفیت آن را از بین نرود.

راه های ارتباطی:

سامانه پیام کوتاه: 3000584258842

 09122522589

02537753238

pars.transport@yahoo.com

آب مقطر چهار بار تقطیر چیست؟

به آب مقطری که طی روند تقطیر در 4 مرحله یون زدایی شود آب مقطر چهار بار تقطیر می گویند که خالص ترین آب موجود می باشد.

قیمت آب مقطر چهار بار تقطیر چقدر است؟

قیمت آب مقطر چهار بار تقطیر در شرکت مروارید پارس به نسبت شرکت های دیگر مناسب و مقرون به صرفه تر است. شما می توانید برای کسب اطلاع به روز قیمت آب مقطر چهار بار تقطیر با شماره های موجود در سایت تماس گرفته و با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

بسته بندی آب مقطر چهار بار تقطیر چگونه است؟

معمولا آب مقطر چهار بار تقطیر را در بسته بندی های 4 و 5 لیتری عرضه می کنند اما در صورت تقاضای بالا به صورت گالنی یا توسط تانکر نیز عرضه می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس با شرکت