آب مقطر چهار بار تقطیر
آب مقطر چهار بار تقطیر
آوریل 5, 2019
آب مقطر 1 لیتری
آب مقطر 1 لیتری
آوریل 10, 2019

آب مقطر سه بار تقطیر

آب مقطر سه بار تقطیر

آب مقطر سه بار تقطیر

آب مقطر سه بار تقطیر پارس ترنسپورت

امروزه فروش آب مقطر سه بار تقطیر توسط تولید کنندگان آب مقطر صورت می گیرد سپس در سطح  کشور عرضه می گردد. یکی از بهترین تولید کنندگان آب مقطر در سطح کشور، شرکت مروارید پارس دستجرد است که آب مقطر را در ابعاد و بسته بندی های مختلف تولید می کنند و محصولات خود را با قیمت مناسب به سراسر کشور ارسال می کنند.

در ادامه قصد داریم با روش تهیه آب مقطر سه بار تقطیر و کاربرد آن آشنا شویم، پس با ما همراه باشید.

اطلاع از محصولات و قیمت خرید آب مقطر
اطلاع از محصولات و قیمت خرید آب مقطر

روش تهیه آب مقطر سه بار تقطیر

آبی که توسط روش تقطیر ناخاصی آن از بین می رود آب تقطیر شده می گویند. هرچقدرعمل تقتیر بالا باشد درجه خلوص آن  بالا می رود. اما نباید خیلی تقطیر انجام شود زیرا دفعات بالای این کار باعث تبخیر یون آب می شود، دفعات تقطیر می تواند حداکثر تا چهار بار صورت گیرد.

جهت تهیه آب مقطر سه بار تقطیر باید ابتدا آب را داخل ظرفی ریخته و بگذاریم بجوشد، برای جوشاندن داخل ظرف روی آب،یک  ظرف خالی قرار می دهیم سپس درب طرف اولی را روی آن قرار می دهیم تا بخار آب از روی درب ظرف داخل طرف خالی بریزد. این آب بدست امده را آب تقطیر شده می گویند. اگر این مراحل را سه بار انجام دهیم آب بدست آمده آب مقطر سه بار تقطیر می شود. این آب  به سختی و با دقت بالا تهیه می شود و در زمینه پزشکی کاربرد فراوانی دارد.

برای تولید آب مقطر سه بار تقطیر، دمای آب مقطر را افزایش می دهیم و فشار هوا را کم می کنیم  تا زود به مرحله جوش رسیده و ناخالص های آن ته نشین شود. برای تولید آب مقطر سه بار تقطیر باید فرایند تقطیر را تا سه مرتبه انجام داد تا این آب به دست آید . برای تقطیر کردن آب از روش های تقطیر، اسمز معکوس، تبادل یونی و جذب استفاده می شود.

کاربرد آب مقطر 3 بار تقطیر

کاربرد آب مقطر 3 بار تقطیر چیست؟

آب مقطر 3 بار تقطیر به دلیل تکرار مراحل تقطیر، ناخالصی پایینی دارد پس به همین دلیل نسبت به آب معمولی کاربرد بیشتری دارد. مهم ترین کاربرد آن در صنعت پزشکی و داروسازی می باشد.

شرکت پارس  ترنسپورت بزرگترین شبکه حمل و توزیع انواع آب مقطر در اندازه های  مختلف در سراسر کشور را دارد و حمل آب را هم به صورت تانکری و هم به صورت بسته بندی شده در سراسر کشور انجام می دهد. 

قیمت خرید آب مقطر سه بار تقطیر

قیمت آب مقطر 3 بار تقطیر بستگی به تعداد سفارش و نوع بسته بندی محصول دارد. همانطور که در بالا اشاره کردیم، شرکت مروارید پارس دستجرد آب مقطر را در ابعاد و اندازه های مختلف ( از 1 لیتری تا 20 لیتری) تولید می کند.

معمولا با توجه به تعداد و حجم سفارشات تخفیفاتی ارائه می شود. قیمت خرید آب 3 بار تقطیر شده، به عوامل مختلف از جمله مسافت و حجم سفارش آب بستگی دارد. مثلا سفارش یک تانکر آب که در تهران ارسال می شود، با سفارش یک تانکر آب که در کرمانشاه انجام می شود، تفاوت دارد، زیرا مسافت طی شده باعث افزایش قیمت می شود. اما شرکت پارس ترانسپورت با قیمتی مناسب تمام محصولات خود را با بسته بندی محکم و استاندارد به به تمام نقاط کشور ارسال می کند. همچنین این شرکت با توجه به درخواست مشتری امکان ارسال رایگان نمونه را فراهم کرده است تا مشتری با اطمینان بیشتری اقدام به خرید کند.

جهت ثبت سفارش و دریافت مشاوره رایگان و همچنین اطلاع از هزینه ها کافیست از طریق راه های ارتباطی درج شده اقدام فرمائید تا در اسرع وقت محصول موردنظر را در مقصد دریافت کنید.

راه های ارتباطی:

سامانه پیام کوتاه: 3000584258842

 09122522589

02537753238

pars.transport@yahoo.com

آب مقطر سه بار تقطیر چیست؟

آب معمولی که در اثر فرایند تقطیر املاح و ناخالصی های خود را از دست می دهد آب مقطر به وجد می آید این روند سه بار ادامه یابد آب سه بار تقطیر بوجود می آید.

قیمت آب مقطر سه بار تقطیر چقدر است؟

برای کسب اطلاعات دقیق از قیمت آب مقطر سه بار تقطیر با شماره های موجود در سایت تماس گرفته و از کارشناسان ما اطلاعات را دریافت نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس با شرکت