آب مقطر برای پزشکی
آب مقطر برای پزشکی
می 26, 2019
آب مقطر برای پتروشیمی
آب مقطر برای پتروشیمی
آگوست 10, 2019

آب مقطر دو بار تقطیر

آب مقطر دو بار تقطیر

آب مقطر دو بار تقطیر

معتبرترین مرکز خرید آب مقطر دو بار تقطیر کدام است؟

آب مقطر دو بار تقطیر: آبی که برای آشامیدن یا دیگر مصارف گوناگون در دسترس شما قرار دارد برای برخی از اقداماتی چون آزمایش های شیمیایی یا صنایع پزشکی و داروسازی مناسب نمی باشد. چرا که این آب ها دارای مقداری املاح معدنی و یون هایی می باشد که وجود آن ها می توان موجب اختلالاتی در فرآیند های شیمیایی شود.

به همین منظور از آب های خالصی باید استفاده کرد که فاقد هر گونه مواد و مولکول های آلی باشند. آب خالص که در واقع همان آب مقطر است بهترین ماده برای صنایع الکترونیکی و پزشکی می باشد.

همانطور که می دانید در فرآیند تقطیر بسیاری از آلاینده هایی که در آب وجود دارد در ظرف تعبیه شده در دستگاه رسوب می کند. در آخر آبی که بخار شده و با برخور به جسم سرد دستگاه مجددا به مایع تبدیل می گردد همان آب مقطر خالص است که فاقد اکثر آلاینده های موجود در آب شهری است.

اطلاع از محصولات و قیمت خرید آب مقطر
اطلاع از محصولات و قیمت خرید آب مقطر

اما بعضا در صنعت و دارو سازی نیاز به آب خالص تر است که در این صورت آب بدست امده در اثر فرآیند تقطیر اولیه را دوباره تقطیر کرده و سپس توسط دستگاه دیونیزه خالص میکنند تا میزان رسوبات، املاح و آلایندگی های آن به کمترین میزان خود برسد. در اثر فرآیند دیونیزه، آب بدست آمده تا 9/99% خالص است که مناسب برای اکثر کاربرد های صنعتی، پزشکی و دارو سازی است.

از شرکت هایی که در تولید و فروش آب مقطر دو بار تقطیر فعالیت دارد می توان به شرکت مروارید پارس اشاره کرد. این شرکت بیش از دو دهه است که در زمینه تولید انواع آب های مقطر چند بار تقطیر فعالیت داشته و توانسته است با ارائه محصولات با کیفیت علاوه بر دریافت نشان استاندارد رضایت مشتریان خود را نیز جلب نماید.

همچنین این شرکت برای تامین نیاز اساسی صنایع و آزمایشگاه ها به آب مقطر امکان ارسال به سراسر کشور را نیز فراهم نموده است.

قیمت آب مقطر دو بار تقطیر

قیمت آب مقطر دو بار تقطیر  به دلیل آن که در معرض دو بار فرآیند تقطیر قرار می گیرد به نسبت دیگر آب های مقطر دارای قیمت بالاتری می باشد. اما توجه داشته باشید که برخی از شرکت ها هستنند که آب مقطر معمولی را به جای آب دو بار تقطیر با قیمتی بالایی به فروش می رسانند به همین خاطر توصیه می شود به جای اعتماد کردن به قیمت های بالاتر به کیفیت آب توجه کنید.

از شرکت هایی که آب دو بار تقطیر را با قیمتی مناسب و کیفیت بالا در حد استاندارد جهانی عرضه می کند شرکت مروارید پارس می باشد. برای استعلام قیمت آب مقطر دو بار تقطیر میتوانید به صورت خرید اینترنتی از سایت و یا تماس تلفنی با شماره های شرکت مندرج در سایت جویا شوید. لازم به ذکر است مسلماً قیمت آب مقطر دو بار تقطیر گران تر از آب مقطر یک بار تقطیر است.

مراکز فروش آب مقطر دو بار تقطیر

برای خرید آب مقطر دو بار تقطیر می توانید به شرکت مروارید پار که عرضه کننده انواع آب های مقطر می باشد مراجعه کنید. ایم شرگت همچنین امکان ارسال رایگان نمونه را نیز در اختیار مشتریان قرار داده است تا مهر تضمینی بر کیفیت محصولات خود زده باشد. شرکت مروارید پارس با ارسال آب به سراسر کشور به برندی معتبر و قابل اعتماد تبدیل گشته است.

همانطور که در بالا گفته شد نیازی به مراجع حضوری نیست و با یک تماس با واحد فروش شرکت میتوانید سفارش خود را ثبت کنید تا در اسرع وقت آب مقطر دو بار تقطیر برای شما ارسال شود.

کاربرد های آب مقطر دو بار تقطیر چیست؟

در مواردی که به خلوص بالاتری از آب نیاز است یا لازم است که آب هیج ناخالصی نداشته باشد، از آب مقطر دو بار تقطیر استفاده می شود. در بسیاری از واکنش های شیمیایی، برای جلوگیری از دخالت دیگر مواد یا آلوده شدن محیط آزمایش، لازم است که از آب مقطر استفاده شود. هرچه تعداد تقطیر آب بیشتر باشد آب بدست آمده خالص تر است. خالص ترین آب دو بار تقطیر، آب دیونیزه می باشد.

 • به عنوان حجیم کننده و حلال در صنایع آرایشی بهداشت
 • به عنوان حامل و حلال در صنایع دارو سازی
 • رقیق کننده برخی داروهای تزریق

کاربرد های آب مقطر دو بار تقطیر
کاربرد های آب مقطر دو بار تقطیر

اهمیت آب مقطر دو بار تقطیر در پزشکی

با انجام عمل تقطیر دوباره روی آب، ناخالصی ها از آب جدا شده و آب مقطر خالص که تا 99 درصد خلوص دارد به دست می آید. این آب در صنایع و پزشکی کاربرد بسیاری دارد و بسیار ارزشمند است. اگرآب مقطر به خلوص مناسب نرسد، در دستگاه و تجهیزات پزشکی رسوب می کند و به مرور به آن ها آسیب می رساند. این آسیب مسبب خسارات فراوان و صدمات جبران ناپذیر می شود.

کاربرد های آب مقطر دو بار تقطیر در پزشکی

 • استفاده در اتاق اتوکلاو
 • استفاده در دستگاه دیالیز
 • استفاده در دستگاه CPAP
 • به تعویق انداختن روند پیری
 • ضد عفونی کردن جای زخم و جراحی
 • کمک های اولیه
 • مصارف آزمایشگاهی

استفاده در اتاق اتوکلاو

از بخار آب مقطر برای استریل کردن و تمیز کردن ابزار های پزشکی و دندان پزشکی استفاده می شود. به همین دلیل آب مقطر استفاده شده در آن باید بسیار خالص و با کیفیت باشد.

استفاده در دستگاه دیالیز

بیمارانی که نارسایی کلیوی دارند مجبور به استفاده از این دستگاه هستند. به کمک آب مقطر برای پزشکی ، فرآیند دیالیز انجام شده ، ناخالصی ها از بدن دفع می گردد و خون پاک در بدن گردش می یابد.

استفاده در دستگاه CPAP

این دستگاه برای کمک به تنفس بیماران هنگام خواب کاربرد دارد و نای را باز نگه می دارد. از آب مقطر برای این دستگاه استفاده می شود که از نظر بهداشتی بسیار کمک کننده است.

به تعویق انداختن روند پیری

مصرف آب مقطر به دلیل عدم وجود ناخالصی در آب روند پیر شدن را کند می کند. به دلیل اینکه سلول ها مثل ساله های جوانی توانایی دفع سموم را ندارند ، استفاده از آب مقطر برای دفع سموم کمک کننده است.

ضد عفونی کردن جای زخم و جراحی

برای ضدعفونی کردن زخم از آب مقطر استفاده می شود که بیمار دچار مشکلات عفونی نشود. همچنین هنگام جراحی نیز از آب مقطر برای آبیاری استفاده می کنند.

کمک های اولیه

اگر جایی از بدنتان دچار زخم یا دچار جراحت شد حتما بطری آب مقطر را در وسایل کمک های اولیه تان قرار دهید. عدم وجود ناخالصی ، در آب و عاری بودن از باکتری باعث می شود احتمال ابتلا به عفونت تا حد چشمگیری کاهش یابد.

مصارف آزمایشگاهی

استفاده از آب مقطر برای پزشکی و آزمایشگاهی اهمیت فراوانی دارد. زیرا باید یک آب عاری از هرگونه میکروب و باکتری به عنوان حلال در آزمایشگاه ها استفاده شود تا نتیجه آزمایش برای پزشک اطمینان بخش و قابل اطمینان باشد.

در کنار مصارف صنعتی مثل آب مقطر برای پتروشیمی ، فقط تعداد محدودی از مصارف آب مقطر برای پزشکی را نام بردیم و به اهمیت کیفیت آب مقطر در پزشکی اشاره نمودیم. برای اطلاع از قیمت آب مقطر برای پزشکی و سایر محصولات ما به صورت عمده با ما در تماس باشید.

کاربرد آب مقطر در صنعت

 • آب مقطر در رادیاتور ماشین
 • آب مقطر در دستگاه لیزر
 • کاربرد آب مقطر در دستگاه اتوکلاو
 • آب مقطر در دستگاه بخور
 • آب مقطر در آبکاری
 • آب مقطر در آب اسید
 • استفاده از آب مقطر برای خنک کردن قالب های صنعتی
 • استفاده از آب مقطر برای چیلر
 • استفاده از آب مقطر در برج خنک کننده

راه های ارتباطی:

سامانه پیام کوتاه: 3000584258842

09122522589
02537753238

pars.transport@yahoo.com

قیمت آب مقطر دو بار تقطیر چقدر است؟

قیمت آب مقطر دو بار تقطیر  به دلیل آن که در معرض دو بار فرآیند تقطیر قرار می گیرد به نسبت دیگر آب های مقطر دارای قیمت بالاتری می باشد. از شرکت هایی که آب دو بار تقطیر را با قیمتی مناسب و کیفیت بالا در حد استاندارد جهانی عرضه می کند شرکت مروارید پارس می باشد. 

آب مقطر دو بار تقطیر چه کاربردی دارد؟

برخی از کاربرد های آن میتوان به به عنوان حجیم کننده و حلال در صنایع آرایشی بهداشت – به عنوان حامل و حلال در صنایع دارو سازی و رقیق کننده برخی داروهای تزریق اشاره کرد.

 آب مقطر دو بار تقطیر در پزشکی چه اهمیتی دارد؟

با انجام عمل تقطیر دوباره روی آب، ناخالصی ها از آب جدا شده و آب مقطر خالص که تا 99 درصد خلوص دارد به دست می آید. این آب در صنایع و پزشکی کاربرد بسیاری دارد و بسیار ارزشمند است. اگرآب مقطر به خلوص مناسب نرسد، در دستگاه و تجهیزات پزشکی رسوب می کند و به مرور به آن ها آسیب می رساند. این آسیب مسبب خسارات فراوان و صدمات جبران ناپذیر می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس با شرکت