آب مقطر تانکری
آب مقطر تانکری
می 29, 2018
آب مقطر 4 لیتری
آب مقطر 4 لیتری
سپتامبر 13, 2018

آب مقطر داروخانه

آب مقطر داروخانه

آب مقطر داروخانه

آب مقطر داروخانه را از کجا می توان تهیه کرد؟

آب مقطر داروخانه: حتما تا به حال نام آب مقطر را بسیار شنیده یا دیده باشید. آب مقطر آب خالصی است که در طی روند تقطیر کلیه یون ها و مواد آلی موجود در آن تفکیک و حذف شده اند. این آب در صنایع مختلفی چون پالایشگاه ها، پتروشیمی؛ پزشکی، آزمایشگاهی و.. به دلیل خالص بودن و نداشتن هیچ گونه مواد آلی اهمیت بسیاری را دارد.

یکی از اساسی ترین و مهم ترین کاربرد های آب مقطر استفاده از آن در داروخانه می باشد. به همین خاطر روند تولید آب مقطر داروخانه به نسبت دیگر انواع آب های مقطر کمی متفاوت می باشد و این تفاوت تنها در نوع تقطیر آن است. آب مقطرهای داروخانه به دلیل آن که باید از خلوصیت بالایی برخوردار باشد و وجود مواد آلی یا یون ها در آن صفر باشد آن را چند بار دیگر تقطیر می کنند تا تمامی مواد آلی آن به طور کامل از بین برود.

اطلاع از محصولات و قیمت خرید آب مقطر
اطلاع از محصولات و قیمت خرید آب مقطر

اما برای تهیه آب مقطر برای داروخانه تنها نحوه ی تولید آب مقطر داروخانه اهمیت ندارد بلکه مرکزی که از آن خرید آب مقطر داروخانه را انجام می دهید نیز خود دارای اهمیت بسیاری می باشد. مراکز فروش آب مقطر برای داروخانه بسیار است اما باید توجه داشته باشید که شرکتی که از آب مقطر برای داروخانه خریداری می کنید دارای محصولاتی با کیفیت و خالص باشد. از جمله شرکت های فروش آب مقطر می توان به شرکت مروارید پارس اشاره کرد.

شرکت مروارید پارس از اولین تولید کنندگان و عرضه کنندگان انواع آب مقطر می باشد که توانسته است با ارائه محصولاتی با کیفیت به برندی قابل اعتماد و معتبر تبدیل گردد. این شرکت به منظور تضمین اعتبار خود در ارائه محصولات با کیفیت نمونه رایگان را برای شما ارسال می کند تا به صحت کیفیت و نوع خلوص آب مقطر های داروخانه پی ببرید. همچنین با ارسال به سراسر کشور در کوتاه ترین زمان ممکن نیاز صنعتگران و پزشکان به آب مقطر را تامین می کند.

قیمت آب مقطر داروخانه چقدر است؟

همانطور که گفته شد برای تولید آب مقطر برای داروخانه خالص نیاز است که با استفاده از روش هعای تقطیر پیشرفته استفاده کرد یا آب مقطر را چند باره تقطیر کرد تا بتوان آب مقطر بسیار خالص تهیه کرد. در نتیجه این اوامر باعث می شود قیمت آب مقطر داروخانه  به نسبت دیگر انواع آب های مقطر افزایش پیدا کند. قیمت آب مقطر داروخانه علاوه بر نوع تهیه آن به تعداد و همچینین مقدار مورد نیاز نیز بستگی دارد که پس از ثبت سفارش می توان قیمت دقیق آن را محاسبه کرد.

شرکت مروارید پارس به منظور بهره مندی تمامی افراد به آب خالص قیمت آب مقطر داروخانه را بسیار منصفانه تر و مقرون به صرفه تر از مراکز دیگر ارائه می دهد و شما می توانید به هر مقدار مودر نیاز سفارش خود را ثبت کنید.

البته لازم به ذکر است که بدانید از عوامل دیگری که در قیمت آب مقطر داروخانه تاثیر گذار است نوع حمل آن و بسته بندی آن می باشد. در صورتی که حمل آب در بسته بندی های 1،4،20لیتری و… باشد دارای قیمت پایین تری از حمل آب با تانکر است. البته در صورتی که خود دارای گالن های مخصوص نگهداری آب مقطر باشید قیمت حمل آب مقطر برای داروخانه با تانکر با توجه به نوع ظرفیت گالن شما محاسبه می شود.

خرید آب مقطر از داروخانه

آب مقطر داروخانه به روش های متفاوتی در کارخانه تولید آب مقطر تهیه می شود که در بسته بندی های متنوع با ظرفیت های گوناگون به فروش می رسد. با توجه به تقاضای بسیاری که آب مقطر داروخانه به همراه دارد شرکت مروارید پارس امکان ارسال به سراسر کشور را فراهم نموده است و با توزیع در نمایندگی ها، فروشگاه ها و داروخانه های طرف قرار داد توانسته است نیاز اساسی این افراد را در اسرع زمان تامین نماید. شما می توانید برای خرید آب مقطر داروخانه به شرکت مروارید پارس مراجعه کرده یا به نمایندگی های مروارید پارس مراجعه  و به تعداد  مورد نیاز آب مقطر خود را تهیه نمایید.

همچنین خرید آب مقطر از داروخانه به راحتی و با تعداد بالا در تمامی داروخانه های طرف قرار شرکت مروارید پارس امکان پذیر می باشد و شما می توانید از این طریق نیاز خود را بر طرف کنید.

خرید آب مقطر از داروخانه

خرید آب مقطر از داروخانه

انواع آب مقطر برای داروخانه

آب مقطرهایی که در داروخانه مورد استفاده قرار می گیرد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • آب مقطر آزمایشگاهی
  • آب مقطر شستشوی لنز
  • آب مقطر دیونیزه 4 لیتری
  • آب مقطر دیونیزه 5 لیتری
  • آب مقطر تزریقی
  • آب مقطر استریل

 کاربرد آب مقطر در داروخانه چه می باشد؟

از آب مقطر در داروخانه استفاده بسیاری می شود. از جمله موارد استفاده از آب مقطر در داروخانه می توان به استریل کردن ابزار آلات پزشکی و همچنین تمیز کردن و شستشو وسایل و ظروف آزمایشگاهی اشاره کرد.

اما مهم ترین کاربرد آب مقطر در داروخانه ها تولید دارو و انجام فرآیند های شیمیایی است. در واقع از آب مقطر به عنوان حلال در ترکیباتی که برای تولید دارو استفاده میشود به کارمی برند. همچنین برای فرآیند های شیمیایی نیز آب مقطر گزینه ی مناسبی برای این امر می باشد.

فروش آب مقطر داروخانه در کدام شرکت انجام می شود؟

آب مقطر داروخانه در شرکت ها و حتی در داروخانه های متعددی به فروش می رسد. بسته بندی هایی که برای فروش آب مقطر برای داروخانه مروارید پارس مد نظر قرار داده است 1،2،4،8،10 و 20 لیتری می باشد که معمولا در بسته بندی های 4،8 و 12 تایی عرضه می شوند. 

نوع دیگری که برای فروش آب مقطر داروخانه در نظر گرفته اند فروش آب به صورت تانکری می باشد که بیشتر مواقع برای کاربری بسیار زیاد انجام می شود. بسته بندی هایی که شرکت مروارید پارس برای آب مقطر در داروخانه قرار داده است گالن ها و بطری تمیز نو می باشد که بدعث حفظ کیفیت اولیه آب مقطر می شود. همچنین به هنگام فروش آب مقطر برای داروخانه به صورت تانکری نیز با استفاده از مواد گند زدایی تانکر را تمیز و عاری از هر گونه آلودگی می کنند تا بدین صورت کیفیت اولیه آب از بین نرود.

راه های ارتباطی:

سامانه پیام کوتاه: 3000584258842

 09122522589

02537753238

pars.transport@yahoo.com

قیمت آب مقطر داروخانه چقدر است؟

به دلیل نوساناتی که در بازار وجود دارد نمی توان قیمت دقیق را اعلام کرد به همین خاطر برای کسب اطلاعات بیشتر و دقیق از قیمت آب مقطر داروخانه لطفا با شماره های موجود در سایت تماس گرفته و با کارشناسان در ارتباط باشید.

آیا می توان آب مقطر را از داروخانه خرید؟

شرکت مروارید پارس آب های مقطر خود را در دروخانه های طرف قرار داد خود توزیع کرده است که مشا می توانید با تماس به شرکت و کسب آدرس داروخانه ها آب مقطرهای خود ار داروخانه تهیه نمایید.

مهم ترین کاربرد آب مقطر در داخانه چیست؟

آب مقطری که در داخانه استفاده می شود در واقع برای تولید داروها یا تزریق استفاده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس با شرکت