آب مقطر برای پالایشگاه
آب مقطر برای پالایشگاه
آوریل 15, 2018
آب مقطر داروخانه
آب مقطر داروخانه
می 30, 2018

آب مقطر تانکری

آب مقطر تانکری

آب مقطر تانکری

حمل آب مقطر تانکری توسط کدام شرکت انجام می شود؟

آب مقطر تانکری: شرکت های تولید کننده آب مقطر را به انواع مختلف و بسته بندی های متنوع که شامل پک های 5 و 10 سی سی برای تزریق و بطری ها و گالن های لیتری می باشد. اما به دلیل کابری بسیار زیاد برخی از صنایع به آب مقطر بیشتر خرید آب مقطر تانکری می باشد. چرا که خرید آب مقطر به صورت تانکری به دلیل ابعاد بزرگتری که دارد باعث کاهش هزینه حمل و نقل شده و دسترسی به آب مقطر را برای مدتی طولانی تری فراهم می کند.

اما توجه داشته باشید که برای خرید آب مقطر تانکری علاوه بر وجود کیفیت و دارا وبودن استاندارد خالص بودن به نوع حمل آب توسط تانکر نیز توجه کنید. چرا که حمل آب مقطر تانکری باید به صورتی انجام شود که کیفیت اولیه آب مقطر از بین نرود و این امر وابسته به تمیزی تانکر و از بین بردن آلودگی های موجود در آن و گند زدایی می باشد. برای حمل آب تانکری باید از تانکر های تمیز و مخصوص حمل آب مقطر استفاده کرد.

اطلاع از محصولات و قیمت خرید آب مقطر
اطلاع از محصولات و قیمت خرید آب مقطر

همچنین برای حمل آب نمی توان از هر تانکری استفاده کرد زیرا بر روی خالص بودن آب تاثیر مستقیم دارد. بهترین نوع تانکر برای حمل آب مقطر تانکری، تانکر پلی اتیلن می باشد. از شرکت هایی که سالیان طولانی است در حمل و آبرسانی آب های مقطر فعالیت دارد شرکت مروارید پارس می باشد.

این شرکت بیش از دو دهه است که آبرسانی و ارسال آب به سراسر کشور را در عین حفظ کیفیت اولیه آب مقطر انجام می دهد. شرکت مروارید پارس همچنین در امر آب مقطر تانکری نیز دست داشته و با گند زدایی تانکر ها قبل از بارگیری باعث حفظ کیفیت آب مقطر می شود.

تهیه آب مقطر تانکری از کدام شرکت امکان پذیر است؟

آب موجود در طبیعت به دلیل عبور از مسیرهای مختلف و ترکیب با انواع یون ها، املاح را به خود جذب می کند. بیشترین املاح یون های کلسیم، سدیم و منیزیم است که از طرفی به بهبود طعم آب کمک می کند و از طرف دیگر به دلیل ناخالص کردن آب، استفاده از آب موجود در لوله کشی ها را برای مصارف خاص مانند پزشکی، دارو سازی و صنعتی که نیاز به آب با خلوص بسیار بالا هست را غیر ممکن میسازد.

از این رو برای بدست آوردن آب با خلوص بالا، آن را طی عمل تقطیر تا میزان بسیار بالایی خالص کرده و بعضاً برای مصارف حساس تر آب را دیونیزه می کنند تا یون های موجود در آب تفکیک و یون های اضافی جدا شده و یون های H+ و OH-  باقی بماند.

پس از تهیه آب مقطر آن را به روش های مختلف به فروش می رسانند که مقرون به صرفه ترین آن ها، آب مقطر تانکری می باشد. در این روش شر کت مروارید پارس آب مقطر به صورت تانکری را به اقسا نقاط کشور ارسال می کند تا مورد استفاده ی بخش های مختلف قرار گیرد.

قیمت آب مقطر تانکری

قیمت آب مقطر تانکری بسته به میزان تقاضا و مسافت طی شده است. بدین ترتیب که اگر آب مقطر بیشتری در یک مسیر مشخص حمل شود، هزینه ی حمل آن نیز به نسبت کاهش پیدا میکند. هزینه حمل آب بسته بندی شده نیز با سفارش بیشتر کاهش پیدا میکند.

با توجه به میزان سفارش و همچنین بسته بندی آبی که سفارش داده اید قیمت آن متفاوت است. به طور مثال آب مقطر تانکری قیمت پایین تری نسبت به آب مقطر در بسته بندی های 4 لیتری و 20 لیتری دارد. اما به صورت کلی شما قیمت پایین تر و کیفیت بالا تری از شرکت ما انتظار داشته باشید و از تخفیفات ویژه شرکت مروارید پارس دستجرد قافل نشوید.

شرکت مروارید پارس با توجه به درخواست و نیاز مشتریان آب مقطر را آماده و در تانکر های حمل آب تخلیه می کند. بدین ترتیب قیمت آب مقطر تانکری مشخص و در یک فاکتور منعقد می شود. این شرکت به دلیل سابقه ی فراوانی که در امر آبرسانی دارد قیمت آب مقطر تانکری را بسیار مقرون به صرفه و مناسب به مشتریان خود ارائه می کند.

برای کسب اطلاعات دقیق تر از قیمت آب مقطر تانکری مورد نیاز می توانید با شماره های موجود در سایت تماس گرفته و با کارسناسا ما در ارتباط باشید.

قیمت آب مقطر تانکری

قیمت آب مقطر تانکری

کاربرد آب مقطر درصنعت پزشکی

در اثر تقطیر و رسوب املاح آب باقی مانده در مصارف مختلف پزشکی مانند موارد زیر کاربرد دارد:

 • دستگاه اکسیژن ساز
 • دستگاه دیالیز
 • مصارف آزمایشگاهی
 • تمیز کردن و ضد عفونی کردن زخم ها
 • لنز های چشمی
 • استفاده در کمک های اولیه
 • برای ترکیب با آمپول

کاربرد آب مقطر در لوازم خانگی

استفاده از آب مقطر در لوازم خانگی باعث رسوب کمتر و دیر هنگام لوازم خانه و آشپزخانه می شود. لوازمات خانگی که با استفاده از آب مقطر کارکرد بهتر و طول عمری بالایی را دارند عبارتند از:

 • بخار شوی
 • آکواریوم
 • بخور
 • اتو لباس

خواص آب مقطر تانکری چیست؟

آب به دلیل تقطیر خواص و ویژگی هایی پیدا می کند که آن را کاملاً از آب شرب متفاوت می کند به خاطر همین خواص و ویژگی ها است که باعث می شود صنایع و پزشکی از آب مقطر برای فرآیند های خود استفاده کنند. از جمله خواص آب مقطر تانکری عبارتند از :

 • نقطه جوشی پایین تر از آب شرب دارد.
 • به دلیل حذف املاح خاصیت رسانایی الکتریکی آن کاهش پیدا می کند.
 • عدم رسوب و خورندگی سطوح مختلف
 • عدم خاصیت اسیدی و بازی و خنثی بودن آب مقطر
 • آلودگی و ناخالصی ندارد.

خرید آب مقطر تانکری

برای خرید آب مقطر در مقیاس زیاد باید به کیفیت آب و قیمت آن توجه ویژه داشت.

شرکت مروارید پارس دستجرد با بیش از 10 سال سابقه ی فعالیت در زمینه ی تولید و فروش آب مقطر، آماده ارسال محصولات مورد نیاز شما به اقصا نقاط کشور است و با اطمینانی که از محصولات خود دارد، ارسال رایگان نمونه محصول را در سیستم فروش خود جای داده است.

همچنین آب مقطر صنعتی از ۲۰۰ لیتر به بالا قابل عرضه به مشتریان بوده و به صورت تانکری و یا ۲۰ لیتری به فروش می رسد. برای سفارش فله مقدار سفارش حداقل باید ۱۰۰۰ لیتر باشد و برای ۲۰ لیتری باید ده گالن باشد.

در فروش آب مقطر تانکری بالاترین سرعت و دقت در ارسال محصولات در کنار قیمت ارزان و تخفیفات گوناگون را از شرکت مروارید پارس دستجرد انتظار داشته باشید.

در صورت تمایل میتوانید با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل کرده و از مشاوره رایگان مشاوران شرکت بهره ببرید و سفارشات خود را ثبت نمایید.

راه های ارتباطی:

سامانه پیام کوتاه: 3000584258842

 09122522589

02537753238

pars.transport@yahoo.com

قیمت حمل آب مقطر تانکری چقدر است؟

قیمت آب مقطر تانکری به ظرفیت تخلیه آب در محل بستگی دارد که کارشناس اعزام شده به محل پس از بتخلیه آب و محاسبه ظرفیت قیمتی مقرون به صرفه و مناسبی را به شما ارائه می دهد.

مزیت آب مقطر تانکری چیست؟

تانکر های مورد استفاده به دلیل آن که قبل از بارگیری توسط مواد ضد عفونی مخصوص گند زدایی می شود در نتیجه هیچ گونه آلودگی را به همراه ندارند همچنین حتی در معرض قرار گیری در برابر آفتاب نیز خاصیت آب مقطر را از بین نمی برند.

حمل آب مقطر تانکری در چه شهرهایی انجام می شود؟

شرکت مروارید پارس به دلیل تامین نیاز تمامی صنایع امکان ارسال آب به سراسر کشور را در سیستم حمل آب مقطر تانکری خود قرار داده است و شما در هر جای کشور که باشید می توانید آب مورد نیاز خود را به صورت تانکری سفارش دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس با شرکت