آب شیرین
آب شیرین
آوریل 7, 2020
آب مقطر 2 لیتری
آب مقطر 2 لیتری
می 30, 2021

آب مقطر برای کارخانجات

آب مقطر برای کارخانجات

آب مقطر برای کارخانجات

مراحل تقطیر آب مقطر برای کارخانجات به چه صورت است؟

برای اینکه روش تقطیر آب مقطر برای کارخانجات را بهتر درک کنید، ما در ابتدا کمی به فرایند تقطیر آب می پردازیم.

فرایند تقطیر آب در واقع نوعی تصفیه آب به حساب می آید. در تقطیر، آبی که تصفیه نشده است را می‌ جوشانند و سپس آن را به بخار تبدیل می کنند و در مرحله بعد درون محفظه های بهداشتی که عاری از هرگونه آلودگی هستند، فشرده سازی صورت می گیرد. زمانی که بر روی آب فرآیند تقطیر صورت بگیرد ناخالصی های آب گرفته می شود. مراحل بسیار حساس است و باید نظارت درستی بر روی آنها صورت بگیرد و از تجهیزات و ماشین آلات سالم استفاده شود تا روش تقطیر به درستی به اتمام برسد.

در تمامی آب ها مقداری ناخالصی وجود دارد. این ناخالصی ها عبارتند از مواد معدنی، مواد مغذی و آلودگی ها. زمانی که آب مقطر جوشانده و بخار می شود این ناخالصی ها از بین می رود و به خاطر کمبود مواد معدنی، فلزات و سایر مواد، آب مقطر مزه ندارد.

اطلاع از محصولات و قیمت خرید آب مقطر
اطلاع از محصولات و قیمت خرید آب مقطر

نکته: در واقع آب خالص با آب مقطر تفاوت ندارد و تنها تفاوت آنها روشی است که که آب را تصفیه می کنند. یکی از قدیمی ترین روش های تصفیه آب روش تقطیر است.

مزایای آب مقطر برای کارخانجات چیست؟

به طور کلی آب مقطر مزایای زیادی دارد و برای اکثر فعالیت ها استفاده می شود که ما در ادامه به چند مورد از مزایای آب مقطر برای کارخانجات اشاره می کنیم:

پاکسازی بدن به کمک آب خالص: شما وقتی آدم مقطر می نوشید هیچگونه مواد افزودنی در آن وجود ندارد. برخی از افراد معتقدند به دلیل اینکه آب مقطر خالص است می تواند بدن را پاکسازی کند، در این مورد نمی توان نظر قطعی داد زیرا اطلاعات کمی درباره این موضوع بیان شده‌ است.

کاهش بیماری: فرایند تقطیر در روی آب باعث می شود باکتری های بیماری زای موجود در آب از بین برود.

کاهش خطرات مواد شیمیایی مضر برای انسان: در آب مقطر هیچگونه مواد شیمیایی وجود ندارد.

آب مقطر برای کارخانجات

آب مقطر برای کارخانجات چگونه تقطیر می شود؟

یکی از قدیمی ترین روش های تامین آب مقطر برای کارخانجات و تصفیه آب را می توان فرایند تقطیر نام برد. در این فرآیند جداسازی فیزیکی انجام می شود و اصلا واکنش شیمیایی به حساب نمی آید. در جداسازی فیزیکی به کمک تبخیر، اجزای سازنده آب را جدا می کنند.

تبخیر به چه صورت است؟ تبخیر در واقع فرایندی است که در آن مایع را به گاز یا همان بخار آب تبدیل می کنند. به عنوان مثال می توان گفت بخار آب در هوا از منابع آب های سطحی مانند دریا، دریاچه، اقیانوس و… تشکیل شده است.

زمانی که بر روی آب ناخالص، فرآیند تبخیر صورت می‌ گیرد و دمای نقطه جوش در چرخه آب به حرکت در می آید، با استفاده از مراحل دیگر یا انجام فرآیند، در چرخه آب حرکت می کند و تبدیل آن به حالت مایع را فرآیند چگالش می گویند. در فرایند چگالش ابرها تشکیل می‌ شوند. هنگامی که ابر وجود نداشته باشد، مراحل بعدی در چرخه انجام نمی شود. مرحله بعد در فرایند چگالش، چرخه بارش است. زمانی که چگالی به اندازه کافی وجود داشته باشد، آب به صورت برف، تگرگ یا باران فرود می آید.

نکته: در فرایند تقطیر بیشتر آلاینده های آب از بین می‌ رود ولی در فرایند چگالش فقط برخی از آلاینده های آب حذف می شود.

خرید آب مقطر برای کارخانجات

از آنجایی که کار صنایع و کارخانجات بسیار حساس است باید در خرید آب مقطر برای کارخانجات فاکتورهای در نظر گرفت تا یک آب مقطر با کیفیت خریداری شود. امروزه از آب مقطر در اکثر شرکت ها، کارخانجات و صنایع استفاده می شود و کاربردهای فراوانی دارد. آب مقطر با درجه های ph متفاوتی تولید می شود.

شرکت پارس ترانسپورت یکی از معتبر ترین شرکت هایی است که در زمینه حمل و ارسال آب سابقه بالایی دارد و تمامی محصولات خود را با کمترین قیمت به سراسر کشور عرضه می کند و از نظر بهداشت کاملاً مورد تایید می باشد. به همین خاطر پیشنهاد می کنیم برای خرید آب مقطر برای کارخانجات با شماره های درج شده در سایت با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

پارس ترانسپورت در هر زمان آماده دریافت و سفارشات شما عزیزان است و در اسرع وقت محصولات را ارسال می کنند.

راه های ارتباطی:

سامانه پیام کوتاه: 3000584258842

 09122522589

02537753238

pars.transport@yahoo.com

استفاده از آب مقطر برای کارخانجات چه مزایایی دارد؟

به  پاکسازی بدن کمک می کند.
باعث کاهش بیماری می شود: فرایند تقطیر در روی آب باعث می شود باکتری های بیماری زای موجود در آب از بین برود.
کاهش خطرات مواد شیمیایی مضر برای انسان: در آب مقطر هیچگونه مواد شیمیایی وجود ندارد.

آب مقطر برای کارخانجات را چگونه تقطیر می کنند؟

یکی از قدیمی ترین روش های تامین آب مقطر برای کارخانجات و تصفیه آب را می توان فرایند تقطیر نام برد. در این فرآیند جداسازی فیزیکی انجام می شود و اصلا واکنش شیمیایی به حساب نمی آید. در جداسازی فیزیکی به کمک تبخیر، اجزای سازنده آب را جدا می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس با شرکت