آب مقطر 5 لیتری
آب مقطر 5 لیتری
آوریل 14, 2019
آب مقطر دو بار تقطیر
آب مقطر دو بار تقطیر
می 26, 2019

آب مقطر برای پزشکی

آب مقطر برای پزشکی

آب مقطر برای پزشکی

اهمیت آب مقطر برای پزشکی چیست؟

آب مقطر برای پزشکی: با انجام عمل تقطیر روی آب ناخالص، تمامی مولکول ها و گاز های محلول از آب جدا شده و آب مقطر خالص که تا 99 درصد خلوص دارد به دست می آید. این آب در صنایع و خصوصا در پزشکی کاربرد بسیاری دارد و ارزشمند است. اگر آب مقطر به خلوص مناسب نرسد، در دستگاه و تجهیزات پزشکی رسوب می کند و به مرور به آن ها آسیب می رساند. این آسیب مسبب خسارات فراوان و صدمات جبران ناپذیر می شود.

آب مقطر کاربری های وسیعی دارد که از مهم ترین کاربرد های آن استفاده در پزشکی می باشد. آب مقطر برای پزشکی اهمیت بسیاری دارد و باید به طور خالص و در محیطی بهداشتی تولید شود. شرکت های بسیاری هستند که آب مقطر برای پزشکی را تولید و عرضه می کنند.

یکی از برترین و معتبر ترین مراکز فروش آب مقطر برای پزشکی شرکت مروارید پارس می باشد که دارای سابقه ی طولانی مدت در تولید انواع آب مقطر است. این شرکت با توجه به اهمیت کاربرد آب مقطر در پزشکی سالیان طولانی است که اقدام به تولید آن در محیطی کاملا استریلیزه شده توسط بهترین دستگاه ها می باشد.

مروارید پارس مجموعه ای از متخصصان و کارشناسان برتر و مجرب در سطح کشور می باشد که با دانش کامل بر طبق استاندارد جهانی آب مقطر برای پزشکی را تولید و عرضه می

کنند.

اطلاع از محصولات و قیمت خرید آب مقطر
اطلاع از محصولات و قیمت خرید آب مقطر

کاربرد های آب مقطر برای پزشکی کدامند؟

 • استفاده در اتاق اتوکلاو
 • استفاده در دستگاه دیالیز
 • استفاده در دستگاه CPAP
 • به تعویق انداختن روند پیری
 • ضد عفونی کردن جای زخم و جراحی
 • کمک های اولیه
 • مصارف آزمایشگاهی
 • شستشویی وسایل پزشکی
 • به عنوان محلول در آمپول های پودری

آب مقطر چیست؟

به نوعی از آب، آب مقطر میگویند که بر اثر تقطیر ناخالصی های آن گرفته میشود. روش گرفتن آن نیز بدین گونه است که آب بوسیله دستگاه جوشانده و تقطیر میشود. در آخر با جدا شدن گازها و ذرات معلق معدنی، آب مقطر به دست می آید.

این آب بسته به نوع و میزان تقطیر میتواند تا 99 درصد خالص شود. در نتیجه میتوان گفت که هیچگونه املاح معدنی در آن موجود نمی باشد. از این آب بیشتر در پزشکی و صنعت استفاده میشود.

روش های تشخیص آب معمولی از آب مقطر برای پزشکی

تشخیص آب مقطر پزشکی از آب شهری تصفیه شده، در ابتدا با مزه کردن آن امکان پذیر است. بدین گونه که آب مقطر پزشکی طمع تلخی دارد در صورتی که آب شرب بدون مزه است. از طرفی آب مقطر، طی فرآیند تقطیر یون های خود را از دست داده است و خاصیت رسانا بودن ندارد.

به همین دلیل گاهی برای تشخیص آب شرب از آب مقطر برای پزشکی، از دستگاه های سنجش جریان استفاده می کنند.

قیمت آب مقطر برای پزشکی چقدر است؟

در صنعت پزشکی از بهترین و خالص ترین آب مقطر به جهت حفظ نکات ایمنی و بهداشتی استفاده می شود و بهترین آب مقطر مناسب موارد پزشکی و آزمایشگاهی آب مقطری است که استریل شده باشد. تهیه آب مقطر برای پزشکی معمولا به نسبت دیگر آب مقطر ها با درصد های مختلف کمی مشکل است و دارای قیمت بالاتری نیز می باشد.

یکی از عواملی که بر قیمت آب مقطر برای پزشکی می افزاید همین آب مقطر استریل شده می باشد. در صورتی که بخواهید از آب مقطر های دیگر با درصد های مختلف برای پزشکی استفاده کنید نیز قیمت های متفاوت است. در حقیقت قیمت آب مقطر برای پزشکی با توجه به حجم و تعداد خریداری شده محاسبه می شود. همچنین مرکزی که از آن آب مقطر پزشکی را خریداری می کنید نیز در قیمت گذاری حائز اهیمت است.

چه بسیا مراکزی هستند که با قیمت های بالا آب مقطر های بی کیفیت با درصد خلوص پایینی را در جهت امورات پزشکی به فروش می رساند در نتیجه در انتخاب مرکز خود نیز دقت فرمایید.

شرکت مروارید پارس عرضه کننده انواع آب مقطر پزشکی می باشد که با قیمتی بسیار مناسب و مقرون صرفه در عین دارا بودن کیفیت و درصد خلوص بالا به فروش می رساند. قیمت آب مقطر پزشکی را شما می توانید با تماس با شماره های درج شده در سایت و ارتبط با کارشناس مرتبط دریافت نمایید.

نکته ی بسیار مهمی که باید در هنگام خرید آب مقطر برای پزشکی به آن توجه داشته باشید کیفیت بالای محصول است که می تواند بهترین نتیجه را در هنگام استفاده در موارد پزشکی و آزمایشگاهی در بر داشته باشد. در نتیجه توصیه می شود کیفیت را فدای قیمت بالای آن نکنید.

در حال حاضر با توجه به گسترش مراکز فروش آب مقطر به دلیل کاربری فراوانی که دارد درنتیجه پیدا کردن مرکزی معتبر با قیمت های مناسب سخت است. به جرئت می توان گفت که یکی از مزیت های خرید آب مقطر پزشکی از شرکت مروارید پارس خرید بدون واسطه و به صورت مستقیم از شرکت است. همین امر باعث می گردد تا هزینه های مصرفی شما به صورت چشمگیری کاهش پیدا کند.

قیمت آب مقطر برای پزشکی
قیمت آب مقطر برای پزشکی

معایب و مزایا آب مقطر برای پزشکی چیست؟

همانطور که گفته شد آب مقطر آبی است که فاقد املاح معدنی است. املاح موجود در آب شرب، که شامل منیزیم و سدیم و دیگر املاح معدنی است، نه تنها برای بدن مضر نیستند بلکه بسیار برای بدن لازم و ضروری هستند. به عنوان مثال کلسیم و منیزیم موجود در آب به راحتی جذب بدن و استخوان ها شده و باعث تقویت قوایه جسمانی میشود.

اما گاهی پزشکان خوردن آب مقطر را تجویز میکنند. مثلا برای بیماران کلیوی و برخی بیماری ها که برای بهبود روند درمانشان بسیار تاثیر گذار است.

اما توصیه میشود که آشامیدن آب مقطر پزشکی را جایگزین آب شرب نکنید و اگر با طمع تلخ آب مقطر کنار آمده اید و خواهان مصرف آن هستید با تجویز پزشک این کار را انجام دهید. چون جایگزینی آب شرب با آب مقطر باعث قطع جذب املاح است که در دراز مدت خطرات جبران ناپذیری به همراه دارد.

تولید آب مقطر پزشکی در مروارید پارس

همانطور که گفته شد آب مقطر به آبی گفته می شود که تمام ناخالصی های و یون های آن از بین رفته و حذف شده اند. این آب برای موارد پزشکی و آزمایشگاهی بهترین می باشد و روزانه مشتریان بسیاری را به سمت خود جلب کرده است.

تولید این محصول در شرکت مروارید پارس بر طبق استانداردجهانی پزشکی زیر نظر متخصصان و مهندسان خبره انجام می شود. این شرکت آب مقطر پزشکی را در حجم های مختلف مناسب برای هر گونه فعالیت های پزشکی تولید کرده و در معرض استفاده قرار داده است.

تولید آب مقطر توانسته است کمک شایانی را به صنعت پزشکی و سلامتی افراد داشته باشد. مهم ترین مزیتی که آب مقطر می تواند در صنعت پزشکی داسته باشد استریل و تمیز کردن ظروف و تجهیزات پزشکی می باشد که در سلامتی افراد بسیار حائز اهمیت است.

شرکت مروارید پارس به جهت حفظ سلامتی افراد و تولید با کیفیت ترین و خالص ترین آب مقطر از بهترین تجهیزات در محیطی کاملا بهداشتی استفاده کرده و در حجم های متفاوت عرضه می کند.

توجه داشته باشید که آب مقطر پزشکی یا آب مقطر تزریقی تنها توسط شرکت هایی تولید و عرضه می شوند که دارای صلاحیت کار و پروانه کسب توسط شرکت های دارویی معتبر را داشته باشند. خوشبختانه شرکت ما سالیان سال است که مفتخر به کسب این صلاحیت شده است و این محصولات را به تعداد زیاد در اختیار مراکز پزشکی و درمانی قرار می دهد.

فرمول آب مقطر برای پزشکی چه می باشد؟

آب مقطر را می توان به روش های مختلفی تولید نمود که یکی از آنها استفاده از دستگاه های ممختلفی است که در این رابطه تولید شده اند. با قرار دادن آب ناخالص در دستگاه حرارت دادن به بخار تبدیل شده و آب مقطر خالص به دست می آید.

در صنعت پزشکی یکی از بیشترین موارد استفاده از آب مقطر در هنگام تزریق آمپول های پوردی می باشد که به عنوان حلال با آمپول ترکیب شده تا قابل تزریق باشد.

روش هایی که می توان با استفاده از آن ها آب مقطر پزشکی را تولید کرد عبارتند از :

 • جوشاندن و تقطیر کردن آب به روش سنتی
 • استفاده از رزین های تبادلگر یونی
 • استفاده از فیلترهای اسمز معکوس

با استفاده از این سه روش می توان آب مقطری که برای پزشکی مناسب باشد را تهیه کرد. اما باید توجه داشته باشید که هر کدام از این روش ها دارای اصول و قوانین خاصی می باشد که تنها از عهده ی فردی که تبحر و دانش بالایی را دارد بر می آید.

در صورتی که به قوانین و استاندارد های لازم توجه کرد می توان آب مقطری را تولید کرد که در صنعت پزشکی توانسته است بیشتر سهم بازار را از آن خود کند. درصورتی که آبا مقطر تولید شده دارای هیچ گونه ناخالصی بوده و کاملا استریل شده باشد بهترین گزینه برای استفاده در موارد پزشکی و داروهای تزریقی می باشد.

راه های ارتباطی:

سامانه پیام کوتاه: 3000584258842

09122522589

02537753238

pars.transport@yahoo.com

مزیت آب مقطر برای پزشکی چیست؟

یکی از مهم ترین موارد استفاده پزشکان آب های مقطر می باشد. چرا که به دلیل استریلیزه کردن وسایل و ابزارآلات نیاز به آب خالصی دارند که فاقد هیچ گونه املاحی نبوده تا باعث زنگ زدگی نشود. همچنین برای تولید برخی از دارو یا حتی تزریق نیز آب خالص استفاده می شود زیرا آب های معمولی به دلیل دارا بودن املاح باعث تغییر فرآیند شده و روند درمان را مختل می کنند.

قیمت آب مقطر پزشکی چقدر است؟

قیمت آب مقطر برای پزشکی بسته به تعداد مورد نیاز دارد. شرکت مروارید پارس به منظور تامین نیاز پزشکان قیمت آب مقطر پزشکی را مقرون به صرفه ارائه می دهد. برای اطلاع دقیق از قیمت آب مقطر پزشکی می توانید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

چه نوع آب مقطری برای پزشکی مناسب است؟

آبی که با استفاده از روش های تقطیر استاندارد کاملا یون زدایی شده باشد به حدی که هیچ گونه ناخالصی نداشته و استریلیزه است مناسب ترین آب مقطر برای پزشکی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس با شرکت