بهترین شرکت در حمل آب و آبرسانی ویژه کدام است؟

حمل آب و آبرسانی ویژه به سراسر کشور از جمله خدمات تخصصی شرکت مروارید پارس می باشد. این شرکت از سال 1387 شروع به آب رسانی کرده است و از سال 1390 تولید انواع آب را در دستور کار خود قرار داده است. مروارید پارس دستجرد با تولید و عرضه محصولات خود با کمترین قیمت به سراسر کشور توانسته است به خوبی نیاز بازار و صنعتگران را تامین نماید.

حمل آب و ارسال سریع به سراسر کشور

شرکت مروارید پارس به جهت جلب رضایت مشتریان خود و همچنین تامین اساسی و به موقع نیاز بازار از انواع آب های مقطر با کیفیت تولیدی خود، امکان آبرسانی ویژه محصولات خود به محل مورد نظر مشتری را در دستور کار خود قرار داده است. تمامی محصولات این شرکت از ضمانت نامه معتبر، ارسال و تحویل به موقع به خریدار گرامی برخوردار است.

شرکت مروارید پارس مفتخر به دارا بودن بزرگترین شبکه حمل استاندارد آب مقطر و دمین (ارسال روزانه بیش از 300 هزار لیتر) در کشور می باشد. این شرکت با ارسال رایگان نمونه به سراسر کشور این امکان را به مشتریان می دهد تا کیفیت تولید آب های نرم، دمین و دیونیزه را آزمایش کنند. این شرکت همه روزه آماده دریافت و ارسال سفارش ها از سراسر کشور می باشد. حجم های تانکرهای ارسالی از 2 هزار لیتری تا تانکر 30 هزار لیتری متغیر است.

از آنجا که آب مقطر فاقد هرگونه املاح و مواد معدنی می باشد به راحتی با انواع یون ها ترکیب می شود. بدین جهت ظرف آب مقطر یا دیونیزه، ظرفی خاص و تمیز باید باشد. حمل آب در گالن ها و تانکر هایی از جنس پلی اتیلن بهترین گزینه برای نگهداری و حمل آب مقطر می باشد.

فروش آب مقطر در سیستم آبرسانی ویژه

فروش آب مقطر در سیستم آبرسانی ویژه

در سیستم آبرسانی ویژه با توجه به میزان سفارش و همچنین بسته بندی آبی که سفارش داده می شود قیمت آن متفاوت است. به طور مثال آب مقطر تانکری قیمت پایین تری نسبت به آب مقطر در بسته بندی های 4 لیتری و 20 لیتری دارد. اما به صورت کلی شما قیمت پایین تر و کیفیت بالاتری از شرکت ما انتظار داشته باشید و از تخفیفات ویژه شرکت مروارید پارس دستجرد غافل نشوید.

سیستم آبرسانی ویژه شرکت مروارید پارس بدین صورت است که قیمت آب در حجم بالا برای یک مسیر مشخص، کمتر از حمل آب در حجم پایین تر در همان مسیر است و برای آب بسته بندی شده هم وابسته به میزان سفارش است.

آبرسانی ویژه آب مقطر

برای خرید آب مقطر باید به کیفیت آب و قیمت آن توجه ویژه داشت. شرکت مروارید پارس دستجرد با بیش از 10 سال سابقه ی فعالیت در زمینه ی تولید و فروش آب مقطر، آماده ارسال محصولات مورد نیاز شما به اقصا نقاط کشور است و با اطمینانی که از محصولات خود دارد، ارسال رایگان نمونه محصول را در سیستم فروش خود جای داده است.

در آبرسانی ویژه آب مقطر، بسته بندی و تانکری بالاترین سرعت و دقت در آبرسانی ویژه همراه با قیمت ارزان و تخفیفات گوناگون از ویژگی های شرکت مروارید پارس است.

در صورت تمایل می توانید از طریق راه ها ارتباطی درج شده اقدام فرمائید و از مشاوره رایگان بهره ببرید و سفارشات خود را ثبت نمایید.

راه های ارتباطی:

سامانه پیام کوتاه: 3000584258842

 09122522589

02537753238

pars.transport@yahoo.com

Call Now Buttonتماس با شرکت