آبرسانی معمولی

 

معتبر ترین شرکت حمل آبرسانی معمولی چه کسی است؟

شرکت مروارید پارس ارائه دهنده خدمات حمل آب و اّبرسانی معمولی به اقسا نقاط کشور می باشد. این شرکت سالیان طولانی است که فعالیت خود را در زمینه تولید انواع آب مقطر و حمل آن شروع کرده و امروزه به برندی معتبر و قابل اعتماد تبدیل گشته است.

شرکت مروارید پارس حمل و نقا آب مقطر را به صورت آبرسانی معمولی نیز در دستور کار خود قرار داده است تا بتواند نیاز صنعتگران را در اسرع وقت تامین نماید. این شرکت با تولید و عرضه محصولات با کیفیت با درصد خلوص استاندارد و با کمترین قیمت موجود در بازار توانتسه است رضایت مشتریان خود را جلب نماید.

آبرسانی معمولی به سراسر کشور چگونه امکان پذیر است؟

شرکت مروارید پارس امکان آبرسانی معمولی به سراسر کشور را برای مشتریان خود فراهم نموده است تا در صوت نیاز به هر گونه آب مقطر شامل آب دمین، آب دیونیزه و آب چند بار تقطیر نیازخود را در اسرع زمان رفع نمایند. این شرکت یکی از بزگترین و در واقع می توان گفت اولین شرکت حمل آب استاندارد آب مقطر می باشد که روزانه بیش از 300 هزار لیتر آب را به سرارس کشور ارسال می کند.

آبرسانی معمولی شرکت مروارید پارس بدین صورت است که مشتریان نوع آب و تعداد مورد نیاز آب را ثبت سفارش کرده اما زمان تحویل آب بر اساس دستور کار این شرکت محاسبه می شود که معمولا بین 2 تا 7 روز کاری بعد از ثبت سفارش مرسوله مورد نظر به دست مشتری ارسال می شود. حمل آب نیز با توجه به نوع نیاز با استفاده از تانکرهای مخصوص حمل آب یا ماشین های باربری همچون نیسان یا کامیون انجام میشود.

البته لازم به ذکر است که بدانید در سیستم آبرسانی معمولی آب مقطر صضمانت نامه معتبر نیز به همراه فاکتور ارسال به مشتری تحویل داده می شود تا مهر تضمینی بر اعتماد و کیفیت آب های مقطر تولید شده و همچنین حمل آب به موقع به مشتری باشد.

آبرسانی معمولی به سراسر کشور

آبرسانی معمولی به سراسر کشور

قیمت آبرسانی معمولی

قیمت آبرسانی معمولی با توجه به میزان سفارش، نوع آب مورد نظر و همچنین نوع بسته بندی و ارسال متفاوت است. در حقیقت قیمت آبرسانی معمولی با استفاده از تانکرهای حمل آب به نسبت آبرسانی معمولی در بسته بندی ها متفاوت است. شرکت مروارید پارس به جهت بهره بری مشتریان از آب با کیفیت اما با قیمت مناسب تخفیفات ویژه را در نظر گرفته است که شما با بهره گیری از این تخفیفات می توانید با قیمتی کمتری آب مقطر خود خریداری کنید.

مروارید پارس که بیش از 10 سال سابقه در تولید و فروش آب مقطر دارد آمادگی خود را برای ارسال محصولات شما در اقسا نقاط کشور اعلام می دارد. این شرکت سرعت و دقت در آبرسانی معمولی همراه با منصفانه و مقرون به صرفه ترین قیمت را شعار خود قرارداده است تا نیاز بازار را با استفاده از خدمات با کیفیت رفع نماید.

جهت خرید آب مقطر می توانید با شماره های درج شده تماس بگیرید و علاوه بر کسب اطلاعات لازم از کارشناسان مربوطه مشاوره ی رایگان جهت تصمیم گیری نهایی برای خرید بهترین آب مقطر مورد نیاز را دریافت نمایید.

راه های ارتباطی:

سامانه پیام کوتاه: 3000584258842

 09122522589

02537753238

pars.transport@yahoo.com

Call Now Buttonتماس با شرکت